obrázek loga ikona POPTÁVKA

Realizace

obrázek realizace

Návrh okolí kolumbária na obecním hřbitově.

Pro menší obec, která má na hřbitově prostor pro kolumbárium, jsme zpracovali návrh úpravy okolí včetně vybudování mlatové cesty a osázení travnaté plochy.

obrázek realizace

Revitalizace zahrady, realizace trávníků a závlahy

Provedli jsme pokládku travního koberce, oddělili záhony, vysázeli rostliny a instalovali závlahy a přeměnili tak nevábný pozemek na krásnou zahradu.

obrázek realizace

Zelená střecha - Brno, Komárov, 800 m2, foukaný substrát

Realizace zelené střechy o výměře 800 m² v Brně-Komárově. Pokud byste si přáli zelenou střechu, například na vašem domě, neváhejte se na nás obrátit.

obrázek realizace

Vlhká - odpočinková zahrada vnitrobloku novostavby

Ze zcela zdevastovaného pozemku plného náletových dřevin, navážky a nepořádku jsme vytvořili odpočinkovou relaxační zahradu.

obrázek realizace

Návrh zahrady ve Cvrčovicích

Prohlédněte si návrh na úpravu zahrady, který jsme zpracovali pro našeho zákazníka z Cvrčovic. Po schválení budeme úpravu zahrady následně realizovat.

obrázek realizace

Vyčištění zahrady od náletových dřevin a přerostlé trávy

Prohlédněte si fotografie naší práce - proměnu zanedbané zahrady v Brně, kterou jsme kompletně vyčistili od náletových dřevin a přerostlé trávy.

obrázek realizace

Založení nového setého trávníku Brno-Horní Heršpice

Provedli jsme veškeré nezbytné práce zakončené srovnáním povrchu, abychom na přání zákazníka mohli na jaře založit na jeho zahradě zcela nový trávník.